Jak to działa?

Gdy jesteś klientem - dodajesz zlecenie, czekasz i akceptujesz ofertę.

Opisz zlecenie

Zaloguj się, dodaj zlecenie, opisz wymiary, wagę i miejsce docelowe.

Wybierz najlepszą ofertę

Spośród zainteresowanych zleceniem , wybierz przewoźnika który proponuje najkorzystniejszą ofertę.

Przekaż przesyłkę

Ustal termin i przygotuj paczkę.

Gdy jesteś przewoźnikiem - przeglądasz zlecenia, dodajesz oferty, dostarczasz przesyłkę.

Przeglądaj zlecenia

Zaloguj się, filtruj i przeglądaj dziesiątki zleceń.

Złóż oferty

W interesujących Cię zleceniach złóż konkurencyjną ofertę, określ cenę i czas dostawy.

Odbierz i dostarcz przesyłkę

Umów się z klientem na odbiór przesyłki i dostarcz ją w wskazane miejsce.

Naszą misją jest integracja społeczności transportowej, optymalizacja wydajności, a także podnoszenie rentowności przedsiębiorstw działających w branży logistycznej. Bez względu na to, jaki towar chcesz wysłać do Norwegii czy innego kraju, za pośrednictwem Mytrans.eu możesz znaleźć osoby i firmy świadczące najwyższej jakości usługi z zakresu transportu, realizowane sprawnie i terminowo.

Jak najtaniej wysłać paczkę do Norwegii?

Norwegia stanowi jedną z największych gospodarek świata, a przychody w tym kraju generują głównie platformy wiertnicze oraz górnictwo. Ponieważ w Norwegii przebywa sporo Polaków, polskie firmy coraz chętniej współpracują z norweskimi, między innymi w zakresie przewozu przesyłek.

 

Jeśli zastanawiasz się, jak najtaniej wysłać paczkę do Norwegii, Szwecji Anglii czy Niemiec, jesteś we właściwym miejscu! Giełda transportowa Mytrans.eu to miejsce, które zostało stworzone z myślą o wszystkich osobach poszukujących sprawdzonych przewoźników ładunków z Polski do Europy. Mogłoby się wydawać, że przewóz paczek do tak odległych krajów wiąże się z wysokimi kosztami, jednak w rzeczywistości, za pośrednictwem naszego serwisu można bezproblemowo zlecić wysłanie paczki, wybierając najbardziej korzystną dla siebie ofertę.

Ile kosztuje wysłanie paczki do Norwegii, Szwecji czy Niemiec?

Przewoźnicy zabierają przekazane paczki do Norwegii czy Szwecji po drodze. Dzięki temu możesz liczyć na atrakcyjne stawki za przewóz, a co więcej, każdorazowo kontaktujesz się bezpośrednio z firmą transportową, a więc nie musisz tracić czasu na porozumiewanie się z pośrednikiem.

Czego nie można wysyłać do Norwegii?

Jeśli dowiedziałeś się już, ile kosztuje wysłanie paczki do Norwegii, z całą pewnością zastanawiasz się, jakie towary możesz przekazać firmie przewozowej, a których przewoźnik nie będzie mógł przetransportować. Zapewne nie każdy sobie zdaje sprawę, że istnieją przepisy prawne, które jasno określają, co może znaleźć się w zagranicznej paczce, a raczej transport jakich produktów jest zabroniony.

 

W przypadku Norwegii kwestie prawne są szczególnie ważne, gdyż kraj ten nie należy do UE, to oznacza, że przewoźnik musi przejść przez urząd celny. W praktyce oznacza to, że do Norwegii nie wolno wwozić m.in. takich przedmiotów, jak: narkotyki, trucizny, broń, amunicja, fajerwerki, lekarstwa oraz alkohol o zawartości alkoholu wyższej niż 60%.

 

Niezależnie od tego, jaki towar chcesz przekazać (dopuszczony prawem), za pośrednictwem giełdy transportowej Mytrans.eu możesz zamieścić ogłoszenie, wybrać konkretną firmę przewozową i dowiedzieć się, jak najtaniej wysłać paczkę do Norwegii, Szwecji, Anglii czy innego kraju Europy. Dokładamy wszelkich starań, by poszerzać grono przewoźników i każdego dnia realizować wszelkie, również nietypowe transporty, w błyskawicznym czasie oraz po okazyjnej cenie.

Jak dołączyć do społeczności Mytrans?

Kliknij po prostu zarejestruj i postępuj wg. wskazówek. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz.
Kliknij aby dołączyć do społeczności Mytrans! Zarejestruj
Kliknij aby się z nami skontaktować Kontakt