Łączymy kierowców i społeczność transportową

Jesteś kierowcą pracującym w branży transportowej? Często realizujesz puste przejazdy, którym chciałbyś w jakiś sposób zapobiec? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

 

Działając jako nowoczesna platforma zrzeszająca społeczność transportową, zapewniamy wszystkim kierowcom i przewoźnikom stały dostęp do atrakcyjnych ofert na przewóz ładunków do Europy. Dzięki Mytrans.eu w szybki i prosty sposób znajdziesz nowych partnerów, lepiej wykorzystasz posiadaną flotę pojazdów, a także zwiększysz zyski, dzięki dostępowi do tysięcy ofert ładunków, zamieszczanych codziennie przez użytkowników serwisu.

 

Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez giełdę transportową Mytrans.eu nie tylko pozyskasz klientów, ale także otrzymasz stały dostęp do zleceń, przy czym zamieszczane ogłoszenia zawierają dokładny opis przesyłki, jej wymiary, wagę, a także zdjęcia. Jeśli chcesz wyszukiwać i przeglądać zlecenia, wystarczy, że odwiedzisz naszą platformę i wybierzesz odpowiednią zakładkę.

Jakie korzyści daje kierowcom nasza giełda?

Za pośrednictwem giełdy transportowej Mytrans.eu każdy kierowca może otrzymać wiele rodzajów zleceń na transport przesyłek po Europie. Naszą ofertą mogą być zainteresowane zarówno osoby poruszające się samochodami osobowymi, jak i dostawczymi oraz ciężarowymi. Ceny zamieszczanych zleceń transportowych są różne, w zależności od kategorii, wymiarów, wagi przesyłki, a także trasy do pokonania.

 

Dzięki giełdzie Mytrans.eu każdy kierowca zyskuje:
• możliwość wyszukiwania zleceń dostosowanych do własnej floty (np. do busów czy chłodni),
• dostęp do setek ofert na przewóz paczek,
• możliwość pracy na ustalonych przez siebie zasadach,
• możliwość zredukowania pustych przejazdów,
• szybki i wygodny kontakt z klientami.

 

Kierowcy korzystający z naszego serwisu mogą wybierać tylko te zlecenia, które będą dla nich atrakcyjne. Dzięki nowoczesnym narzędziom, mogą również używać własnych filtrów i systemu sortowania ofert na wysyłki do Anglii lub Niemiec, aby otrzymać informacje wyłącznie o zleceniach, które będą spełniać podane przez nich kryteria. Zleceniami można zarządzać również za pomocą dedykowanej mobilnej aplikacji.

Jak dołączyć do społeczności Mytrans?

Kliknij po prostu zarejestruj i postępuj wg. wskazówek. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz.

Kliknij aby dołączyć do społeczności Mytrans!Zarejestruj

Kliknij aby się z nami skontaktowaćNy bruker