Nowoczesna giełda transportowa Mytrans.eu

Giełda transportowa Mytrans.eu to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem nowoczesnych narzędzi wspierających spedycję oraz usprawniających proces przewozu przesyłek po Europie, m.in. po takich krajach, jak Norwegia, Szwecja, Anglia i Niemcy. Dzięki fachowej wiedzy oraz doskonałej znajomości rynku usług logistycznych, pomagamy naszym klientom w wyszukiwaniu przewoźników zarówno dla standardowych, jak i niestandardowych ładunków, natomiast firmom kurierskim w zdobywaniu zleceń transportowych.

 

Naszym głównym celem jest przede wszystkim optymalizacja wydajności oraz podnoszenie rentowności przedsiębiorstw funkcjonujących w branży logistycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, za pośrednictwem giełdy transportowej Mytrans.eu znajdziesz sprawdzonego i rzetelnego przewoźnika, który podejmie się błyskawicznego przewozu Twojej paczki po Europie.

 

Nasz serwis został uruchomiony nie tylko z myślą o klientach, ale także o firmach logistycznych. Opłacalne usługi w zakresie przewozu ładunków znajdą tu zarówno niewielcy przewoźnicy, kierowcy ciężarówek, jak również prężnie działające, międzynarodowe przedsiębiorstwa organizacyjno-spedycyjne.

Społeczność transportowa

System integruje całą społeczność transportową, kierowców, przewoźników i klientów.

Bezpieczeństwo

System oceniania pozwoli Ci poznać opinie na temat przewoźników, kierowców i zlecających.

Brak pustych przejazdów

Dzięki interaktywnej mapie, możesz zaplanować realizacje zleceń wzdłuż trasy, eliminując puste przejazdy.

Dostęp do bazy zleceń

Po zalogowaniu się uzyskujesz pełen dostęp do codziennie rosnącej bazy zleceń.

Bezpośredni kontakt

Możecie kontaktować się telefonicznie, poprzez komunikator lub poprzez stronę.

Wzrost zysków

Dzięki Mytrans zmniejszysz liczbę pustych przejazdów, przez co zysk Twojej firmy wzrośnie.

Jakie korzyści daje nasza giełda?

Działając jako nowoczesna platforma integrująca społeczność transportową, dokładamy wszelkich starań, aby za naszym pośrednictwem przewoźnicy mogli zyskać nowych klientów, natomiast osoby zainteresowane wysyłką paczki do Europy, mogły skorzystać z rzetelnych usług logistycznych.

 

Mytrans.eu zapewnia ciągły dostęp do bazy zleceń, przy czym zamieszczane w naszym serwisie ogłoszenia zawierają wiarygodny i szczegółowy opis zleceń (są to głównie dane przesyłki, na które składają się: opis ładunku oraz jego wymiary). Za pośrednictwem giełdy mogą być realizowane zarówno przewozy standardowych, jak i niestandardowych przesyłek, o ile wyrazi na to zgodę przewoźnik.

 

Dzięki giełdzie transportowej Mytrans.eu przewoźnicy mogą nawiązać kontakt z nowymi klientami, redukując tym samym liczbę pustych przebiegów i zwiększając swoje zyski. Z kolei nasi użytkownicy mogą na bieżąco zamieszczać ogłoszenia dotyczące przewozu paczek, aby w szybki i bezproblemowy sposób znaleźć transport po Europie dla każdej wysyłki. Dzięki temu nie muszą tracić cennego czasu na samodzielne szukanie odpowiedniej firmy kurierskiej.

Jak dołączyć do społeczności Mytrans?

Kliknij po prostu zarejestruj i postępuj wg. wskazówek. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz.
Kliknij aby dołączyć do społeczności Mytrans! Zarejestruj
Kliknij aby się z nami skontaktować Ny bruker