Znajdź transport dla swojej paczki

Dysponując szeroką bazą przewoźników, giełda transportowa Mytrans.eu stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą w szybki i bezproblemowy sposób wysłać paczkę do Norwegii, Szwecji, Anglii czy Niemiec. Dzięki naszej platformie wystawisz przesyłkę w przeciągu kilku minut, już po chwili otrzymując dedykowane oferty, spośród których samodzielnie możesz dokonać wyboru najbardziej atrakcyjnej. Najlepsi przewoźnicy będą  konkurować o Twoje zlecenie na aukcji, którzy i tak jadą tą trasą i mogą po drodze zabrać od Ciebie paczkę.

 

Zamieszczenie ogłoszenia o wysyłce paczki do Europy nie jest zobowiązujące i nie musisz akceptować żadnej z ofert, jeśli nie chcesz. Co więcej, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka trafi do sprawdzonego i rzetelnego przewoźnika, możesz wcześniej zapoznać się z opiniami o nim, które zostały wystawione przez innych użytkowników serwisu. Po wykonanej usłudze, Ty także możesz dodać swój komentarz.

 

Wybierając ofertę na Mytrans.eu możesz zaoszczędzić nawet do 50-60% ceny transportu!
 • Wygoda

  Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy przedsiębiorcą, korzystając z giełdy w szybki sposób znajdziesz przewóz dla każdej przesyłki

 • Oszczędność

  Przewoźnicy zabierają paczki po drodze, więc możesz liczyć na atrakcyjne stawki cenowe,

 • Gwarancja bezpieczeństwa

  Dokładamy wszelkich starań, by transport u nas oferowali sprawdzeni przewoźnicy (na profilu każdego z nich znajdziesz opinie od wcześniejszych klientów)

 • Szerokie grono przewoźników

  Codziennie poszerza się grono firm realizujących transporty zarówno standardowych, jak i niestandardowych przesyłek.

Dlaczego warto zlecać transport za pośrednictwem Mytrans.eu?

Giełda Mytrans.eu to profesjonalna platforma integrująca społeczność transportową, która pozwala znaleźć wiarygodnych partnerów realizujących zlecenia z zakresu przewozu paczek z Polski do Norwegii, Szwecji, Anglii, Niemiec i innych krajów Europy. Z naszego serwisu każdego dnia korzysta tysiące użytkowników, którym zależy na szybkim i terminowym transporcie przesyłek. Większość zamieszczanych paczek otrzymuje pierwsze oferty w przeciągu kilkudziesięciu minut, a ich liczba jest tym większa, im precyzyjnie zostanie opisany ładunek przeznaczony do przewozu

Jak dołączyć do społeczności Mytrans?

Kliknij zarejestruj i postępuj wg. wskazówek. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz się z nami skontaktować poprzez formularz.
Kliknij aby dołączyć do społeczności Mytrans!Zarejestruj
Kliknij aby się z nami skontaktować Kontakt